sebaobrana

SEBAOBRANA : plynová pištoľ, boxer na ruku alebo kaser?

boxer na ruku eshop
BOXER na RUKU vstup do ESHOPU

 

 

 

Neponechávajte svoju bezpečnosť na náhodu a buďte vždy pripravení sa účinne a efektívne obrániť pred hroziacim útokom. Vaše zdravie je dôležité a taktiež aj Vaše peniaze, tak teda nedajte šancu rôznym indivíduám a zadovážte si najvhodnejší prostriedok na sebaobranu. A pokiaľ Vám teda nie je ľahostajné Vaše bezpečie a hľadáte účinné prostriedky na vlastnú sebaobranu, tak u nás v našom internetovom obchode army shop nitra také nájdete. Navštívte nás v našej kamennej predajni v Lehote, asi 5 km od Nitry, alebo si objednajte prostriedok na sebaobranu, plynovú pištoľ, slzný sprej – kaser, paralyzér s baterkou, kubotan, alebo boxer na ruku, ktoré nájdete v kategórii Sebaobrana z pohodlia svojho domova. Taktiež sa u nás nachádzajú aj rôzne iné zaujímavé a lacné produkty, ktoré si môžete všetky prezrieť v našom eshope. Kliknutím na tlačítko VSTUP do ESHOPU nás navštívite v našom online obchode army shop nitra.

účinný a lacný boxer na ruku len za 2,8 eur

boxer na ruku
boxer na ruku


Naozaj účinnou pomôckou na vlastnú sebaobranu je kovový boxer, ktorý je tak účinný, že môže byť za istých okolností až nebezpečný, keď môže byť útočiaca osoba aj dosť nepríjemne až vážne zranená. Ale namieste je otázka, či aj útočníkovi záleží na Vašom zdraví. A keď už príde k vážnej situácii, že Vám ide hádam aj o život, ako radi by ste chceli mať niečo po ruke a tak Vám potom môže aj ten „nebezpečný“ boxer na ruku zachrániť život. Takže použitie boxera bude vždy dilema a jednoznačná odpoveď na použitie tohto prostriedku neexistuje. Výhodou boxera na ruku je fakt, že spevňuje päsť, čím ju aj chráni a jeho účinok spočíva v sústredení celkovej sily na malú plochu a tým spôsobuje veľké poranenia, čo je v podstate aj jeho funkčný princíp. Prvé boxery vznikli pospájaním kovových prsteňov do jedného celku. Prvýkrát sa boxer na ruku objavil počas 1. svetovej vojny a bol využívaný hlavne americkými vojakmi počas bojov muž proti mužovi a preto dostal aj alternatívne pomenovanie americká päsť. Kvôli potrebe väčšej fyzickej sily pri jeho používaní, boxer na ruku používajú prevažne muži, ale sú známe aj prípady, kedy bola zaznamenaná sebaobrana použitím boxera aj ženami, ktoré ich mali uschované v kabelke. Obľúbenejším prostriedkom na sebaobranu u žien je ale kaser, ktorý sa dá použiť aj z väčšej vzdialenosti. Pravda striekať sprejom ale musíte po vetre a nie proti vetru. Boxer je ale ako sme už písali hore vyššie nebezpečný sebaobranný prostriedok, ktorého následky môžu spôsobiť ťažké ublíženie na zdraví. Kúpu tohto sebaobranného prostriedku treba teda poriadne zvážiť. U nás si môžete zakúpiť túto pomôcku už za 2,8 eur.


slzný sprej alebo inak aj kaser je vhodný a obľúbený skôr u žien …

kaser
slzný sprej 40 ml KASER


Ako vhodná sebaobrana môže byť aj použitie slzného spreju, inak aj kaseru. Ten je veľmi často vyhľadávaným vďaka jeho použitiu aj na vzdialenosť niekoľkých metrov, účinná vzdialenosť je asi 2 až 3 metre, pričom útočníka takmer okamžite paralyzuje a zvyčajne mu nespôsobuje žiadne trvalé poškodenie. Zato ale pálčivá bolesť v očiach a v dýchacom ústrojenstve je neznesiteľná a veľmi intenzívna a útočník si nabudúce dvakrát rozmyslí či zopakuje útok, pokiaľ zbadá u napadnutej osoby v rukách kaser. „Slzák“ sa dá veľmi ľahko prenášať napr. kabelke a tým pádom môže byť rýchlo použitý na sebaobranu pred útokom človeka, alebo nebezpečného zvieraťa. Vždy je ale dobré si nacvičiť použite kaseru len tak v kľude, aby ste počas útoku nespanikárili a boli aj patrične pripravení. Sila slzného plynu spočíva v obsahu spreja, v ktorom sa nachádza náplň s výťažkom kaynského korenia, ktoré po vdýchnutí a kontaktu s očiami pôsobí takmer okamžite. Pred používaním si ešte dôkladne natrénujte uvoľnenie poistky a taktiež si pri používaná dávajte pozor, aby ste nestáli oproti vetru a sebaobrana bola tak úspešná.

 


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.