outdoor

outdoor výbava do prírody., taktická obuv a lovecký nôž …

outdoor eshop
VSTUP do ESHOPU outdoor :

 

 

 

 

Ak sa rozhodnete stráviť nejaký čas v prírode, potom je pre vás vhodné outdoor vybavenie, ktoré vám môžeme ponúknuť z nášho army shopu nitra. Kvalitný stan, magnéziové kresadlo, kompas alebo buzola, balíček poslednej záchrany, paracord náramok, telesný oteplovač, outdoor maskáčové oblečenie, maskáče a maskáčové nohavice, vojenský spacák a samozrejme survival nôž na prežitie je len časť výbavy, ktorú potrebujete na pobyt v prírode a ktorú vám môžeme ponúknuť z nášho eshopu, samozrejme za výborné a bezkonkurenčné ceny. Je aj iné vybavenie, ktoré pravdupovediac nesúvisí so základnou outdoor výbavou, ale nie je zlé ho mať pri sebe, veď človek nikdy nevie! Povedzme taká ploskačka nepatrí síce do základného outdoor vybavenia, ale povedzme si či nepadne dúšok dobrej domácej pálenky na zahriatie, alebo na konci namáhavej túry ako taká odmena? Niekto možno bude namietať, ale podľa nás patrí ploskačka aj keď nie do základného vybavenia, tak aspoň do „nezákladného“ vybavenia by mohla patriť určite. Ale samozrejme toto rozhodnutie je len na Vás. Taktiež aj iné produkty, ktoré máme v našom obchode. Stačí sa len u nás porozhliadnuť a od nás si určite niečo odnesiete, či objednáte.

lovecký nôž ako skvelý darček pre muža

V našom eshope samozrejme nájdete aj iné produkty, ktoré si môžete zakúpiť za super ceny. Či už sa jedná o detské, pánske a dámske oblečenie, rôzne pekné dekorácie do bytu, hračky a iné. Do pozornosti dávame aj veľký výber spomedzi rôznych nožov ako sú lovecké, vreckové, multifunkčné, ale aj špeciálny nôž karambit, či motýlik. Ďalej si môžete vybrať rôzne mačety, ich menšie verzie kukri, hviezdice, vrhacie nože a pre zberateľov, alebo na skrášlenie bytu dekoračné nože. Obzvlášť pekný výber máme z loveckých nožov. Ak hľadáte vhodný darček pre muža, tak vedzte že každého muža poteší pekný a kvalitný lovecký nôž ktorému naozaj žiadny muž neodolá. Poľovníci, hubári, trampisti, zálesáci, rybári, ony všetci sa potešia peknému loveckému nožu. U ná s v našom e-shope máme široký výber a ešte lepšie ceny, stačí sa len presvedčiť a vstúpiť do nášho online obchodu kliknutím na tlačítko hore vyššie e-shop. Z našej veľkej ponuky si určite vyberiete nôž nielen pre seba, alebo aj pre Vášho blízkeho ako skvelý darček.

Pokiaľ vás naša ponuka zaujala, navštívte našu predajňu v Lehote asi 5 km od Nitry, alebo si objednajte tovar z pohodlia vášho domova. Kliknutím na tlačítko VSTUP do ESHOPU navštívite náš internetový obchod.


taktická obuv

taktická obuv
taktická obuv Outdoor camo

Pod pojmom taktická obuv si každý z nás môže predstaviť iný typ obuvi, avšak základné vlastnosti majú také isté. Obuv musí byť pevná a skonštruovaná na veľkú výdrž a záťaž tak, aby spevňovala chodidlo a chránila ho, musí byť pohodlná na dlhý pochod náročným terénom. A preto aj jej podrážka musí byť spevnená. Konkrétne ju môžeme rozdeliť na niekoľko hlavných kategórii a to : turistická outdoor obuv, vojenská obuv, obuv pre ozbrojené zložky a ešte na taktickú obuv vhodnú pre nadšencov strategicko – taktických hier., airsoft a paintball. Taktiež sa obuv rozdeľuje aj na letnú a zimnú zateplenú. Táto obuv sa samozrejme môže využiť aj pri rôznych domácich prácach v záhrade, alebo aj na stavbe a iných pracovných činnostiach, pri hraní taktických moderných hier.

vojenské kanady vz 60

Veľmi obľúbeným typom taktickej obuvi na našom území sú jednoznačne vojenské kanady vzor 60. Spravidla ide o vysokú, nadčlenkovú obuv s niekoľko dierkovaným viazaním. V hornej časti obuvi je šnurovanie preložené kožou. Účelom tohto preloženia je zabrániť vniknutiu malých halúzok a konárikov do šnurovania počas chôdzi v zarastenom teréne. Táto obuv je vyrobená presne podľa vzoru vojenskej už legendárnej obuvi, ktorá sa objavila začiatkom 60. rokov a svoje kvality si udržala až dodnes. Kanady sú vodeodolné, pričom udržiavajú teplo a ich horné pracky zabezpečia pevné držanie na nohe. Obľúbené sú prakticky u všetkých, ktorý vyhľadávajú taktickú obuv a to vojaci, poľovníci, turisti, drevorubači, sbs-kári a pod., Pre zachovanie požadovaných vlastností je obuv treba vždy dôkladne umyť a ošetriť vhodným olejom.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.