obuv

army shopu nitra ponúka : taktická obuv, maskáčové tenisky …

obuv eshop
VSTUP do ESHOPU obuv

 

 

 

 

Naša ponuka obuvi v našom armyshope nitra je naozaj široká. Na predaj máme obuv a doplnky k obuvi. Vyberte si typ obuvi podľa jej využitia, či ju potrebujete na prechádzky, na šport, do záhrady, do prírody, zateplenú na zimu, alebo ako letnú plážovú obuv k vode, či papuče alebo šľapky pred televízor a pod., U nás toto všetko nájdete a ešte aj oveľa viac! Stačí navštíviť náš eshop a presvedčiť sa.

OBUV dámska, pánska a detská : taktická a outdoor do prírody, maskáčové a biele tenisky, topánky, čižmy, žabky, gumáky a galoše, špeciálne pre rybárov  “ broďáky “  ďalej papuče a šľapky do domácnosti alebo do práce, kroksy a kroxy, alebo sandále na leto, pre deti cvičky a prezúvky do školy, pracovnú do práce a tiež bielu obuv pre zdravotníkov a zamestnaných v gastronómii …

DOPLNKY k OBUVI : šnúrky do topánok, kefy a hydrofóbne krémy a impregnácie, protišmykové návleky, čistiace a leštiace kefy na obuv, zdravotné, alebo vyberateľné vložky do topánok, vložky do snehúľ, ponožky a podkolienky, alebo aj obuváky, či zásypy na nohy …

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala kliknutím na obrázok VSTUP do ESHOPU navštívite náš eshop, kde sa nachádza naša ponuka celého sortimentu.


maskáčové tenisky

maskáčové tenisky
maskáčové tenisky

Ak hľadáte vhodnú a ľahkú obuv na bežné aktivity spojené s prechádzkami, nakupovaním, či na menej náročnejšie športové aktivity, určite Vám odporúčame naše maskáčové tenisky. Ide o ľahkú športovú obuv, ktorá je väčšinou lepená, s podrážkou z pružnej gumy, alebo iného syntetického materiálu a podšívkou z textilu. Maskáčové tenisky sú vhodné aj ako módna trendová obuv, pretože sa skvele zladia s rôznym iným oblečením ale hlavne s maskáčovým oblečením a tak si môžete vytvoriť nový outfit. Maskáčové tenisky sú vhodné pre deti, mužov aj ženy a ich nesmiernou výhodou je ich pohodlnosť a celková nízka hmotnosť. Neváhajte a prezrite si našu kompletnú ponuku v našom eshope, pretože tam nájdete mnohé farebné variácie, modely a hlavne super ceny na maskáčové tenisky.


kanady vz 60

kanady vz 60
kanady vz 60

Viete ako jednoducho vznikol názov pre túto taktickú obuv? Keď dostali tvorcovia a návrhári za úkol vyrobiť pre armádu v bývalej československej republike kvalitnú vojenskú obuv pre vojakov základnej vojenskej služby, stačilo sa len porozhliadnuť už po vymyslenej dobrej obuvi napr., u kanadských drevorubačoch., tí ju totiž používali v lesoch, kde im prekrytie kúskom kože cez šnurovanie v hornej časti zabraňovalo, aby sa im do šnurovania zachytávali malé konáriky.  Túto obuv teda prevzali a mierne upravili. Názov obuvi odvodili od Kanady, lebo odtiaľ obuv pochádza a pretože bola zaradená do armády v roku 1960 tak obuv dostala typové označenie vzor 60 a keď to dáme všetko dokopy vznikli vojenské kanady vz 60 a bolo hotovo. Treba ale podotknúť že táto taktická obuv je praktická, pohodlná a kvalitná. Z vojenského prostredia vytiahla túto obuv do „civilizácie“ mladá generácia, prívrženci hnutia punk a spolu s leteckou bomber bundou, inak aj bomberou, sa stala akýmsi ich štýlovým oblečením. Ak teda hľadáte pevnú a vysokú obuv, tak Vám určite odporúčame naše kanady vz.60 Tie sú vyrobené z hovädzej usne, ktorá zabezpečuje vodeodolnosť a udržiavanie tepla, ktorému pomáha aj dlhé šnurovanie a horné pracky, ktoré zabezpečia, že obuv bude pevne držať a spĺňať jej funkcie. Tieto kanady sú mimoriadne obľúbené medzi vojakmi, policajtmi, ale aj pracovníkmi SBS služieb, sú vhodné taktiež do prírody, alebo na takticko-strategické hry povedzme paintball a airsoft. Tento typ obuvi je vyrobený presne podľa vzoru, ktorý bol používaný vojakmi v ČSĽA. Vďaka ich pevnosti sa kanady používajú aj ako pracovná obuv. Je vhodné ich občas ošetriť, aby sa predĺžila ich živostnosť a vodeodolnosť. Táto obuv je veľmi obľúbená, čomu nasvedčuje veľký počet záujemcov, ktorý nájdu v našom Army shope aj kompletnú ARMY a OUTDOOR výbavu.


a ešte aj niečo iné z našej skvelej ponuky

Okrem obuvi pre všetkých a za super ceny, máme v ponuke aj iný zaujímavý tovar. Môžeme spomenúť napr., maskáčové a outdoorové oblečenie, bundy a nohavice, ale aj tričká, mikiny, tepláky a pod., na prechádzky prírodou ako aj iné outdoor vybavenie a army taktickú výstroj. Pobyt v prírode môže byť aj také malé dobrodružstvo ak si zoberiete so sebou napr., kresadlo a kompas namiesto zapaľovača a GPS navigácie. Vezmite si so sebou aj nejaký lovecký nôž, alebo iný nôž na prežitie aby ste sa cítili ako pravý zálesák. Dobrý stan, kvalitný spacák, batoh, paracord náramok, survival píšťalku, vreckový nôž, ďalekohľad, ale aj plynový varič, ešte lepší je kotlík a ešte zopár vecí na dobrodružný a zaujímavý pobyt v prírode. Inak všetky tieto a ešte a j iné veci máme u nás v obchode, buď v kamennom, alebo e-shopovom. Pokiaľ si chcete prezrieť naše produkty na internete stačí kliknúť na obrázok hore do ESHOPU a ste u nás, kde si môžete prezrieť našu ponuku.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.