nože

nože na predaj : lovecké, vreckové, motýliky a karambity …

vreckove noze eshop
ESHOP vreckové nože :

 

 

Máte záujem o kvalitné vreckové nože a nožíky, lovecké a vrhacie hviezdice, alebo dekoračné, či iné nože za veľmi dobrú cenu? U nás ich nájdete a ešte aj dokonca s expresným doručením na druhý deň po uskutočnení objednávky. Obľúbenou každodennou pomôckou každého muža boli odjakživa vreckové nože a nožíky, ktoré patrili k veľmi praktickým doplnkom. U nás, v našom armyshope nájdete rôzne nože a nožíky ako sú : vreckové, lovecké, multifunkčné, vrhacie, dekoračné, univerzálne, survival nože prežitia a aj špeciálne moderné ako napríklad exotický karambit alebo „balisong“ motýlik. V poslednej dobe je práve karambit najvyhľadávanejším typom noža na internete, ktorý sa dostal do povedomia z počítačovej strategickej hry CS:GO a teší sa veľkej obľube. Nezameniteľným znakom karambitu je jeho pretiahnutý tvar a špeciálny krúžok na konci rukoväte. Tieto nože dováža na Slovensko aj naša spoločnosť a preto vieme garantovať asi aj tie najlepšie ceny. Druhým špeciálnym druhom je motýlik nôž ktorý sa teší obľube hlavne u mladšej generácie, kvôli špeciálnej až takmer žonglérskej manipulácii s týmto druhom nožov, ktorá sa odborne nazýva aj „flipovanie“ Túto špeciálnu manipuláciu s ostrým nožom odporúčame len skúseným odborníkom. Pre začiatočníkov odporúčame zadovážiť si tréningový motýlik nôž, ktorý je otupený, teda nie je nabrúsený a tak si s ním neublížite a ktorý ponúkame aj my v našom internetovom obchode v dobrej cene. Ak nás chcete navštíviť v našom internetovom obchode, stačí len kliknúť na  horné tlačítko e-ashop, alebo rovno na odkaz motýlik nôž. Ak sa vám nepozdáva nákup cez e-shop môžete nás navštíviť v našej predajni na adrese Lehota ul. hlavná 623 asi 5 km od Nitry smerom na Bratislavu.

naša ďalšia ponuka :

V našej ďalšej ponuke nájdete okrem toho aj mačety na osekávanie starých kríkov alebo buriny, ktoré máme v kratších, ale aj v dlhších verziách a nemali by chýbať na žiadnej chate, či chalupe, ďalej vrhacie nože a hviezdice, lovecké nože s rozmanitými motívmi, ktoré sú ideálnym darčekom pre mužov, veď pekný nôž musí predsa potešiť každého poriadneho chlapa, ďalej sekáče  a sekáčiky do domácnosti, do kuchyne, alebo do dielne, univerzálne a multifunkčné nože a náradie do prírody, alebo survival nože s paracord šnúrou, kresadlom a kompasom. Ponúkame aj kvalitné malé švajčiarske vreckové nože s naozaj bohatým príslušenstvom, s malým a veľkým nožíkom na rezanie, lyžičkou, vidličkou, nožničkami, pilníkom, šidlom a otváračom na fľaše, alebo s vývrtkou na vínové fľašky. Produkty sú kvalitné, odolné a pripravené na rôzne vonkajšie používanie. Výber je len na Vás.

vreckové nože

vreckove noze
Vreckový nôž FIRE DEPT

Vlastniť vreckový nôž bol odjakživa sen väčšiny chlapcov, ktorý ich videli v rôznych filmoch, alebo dospelých ľudí. Ak ste si tento svoj detský sen ešte nesplnili, ale ak aj splnili, prezrite si našu ponuku na rôzne vreckové nože, ktoré ponúkame za naozaj skvelé ceny a zo super rýchlym doručením. Predchodca terajších vreckových nožov bol veľmi jednoduchý, ale svoje praktické využívanie si splnil dokonale. Veľký posun nastal príchodom švajčiarskeho vreckového noža, ktorý svojím obsahom rôznych nástrojov spôsobil v oblasti vreckových nožov veľkú popularitu a zlom. Svoju popularitu zvyšovali každým rokom, až dospeli do takého štádia, že ich vlastníkom neboli len výlučne outdoorový nadšenci, ale aj ľudia, ktorí si ich kupovali aj pre ich výzor, praktické využitie v domácnosti, či ako zberateľský a darčekový predmet. Na vreckových nožoch sa postupne začali vyskytovať aj rôzne praktické nástroje ako pílka, pilník, nožnice, šraubovák plochý aj krížový, otvárač na konzervy a na fľaše, či už pivové, vínové alebo aj iné, lyžičku a vidličku, kompas, laser svetlo a mnohé iní menej praktické nástroje.


motýlik nôž

motylik noz
Motýlik nôž dural

História tohto noža siaha až do 20. storočia, kedy bol prvý krát vyrobený v oblasti terajších Filipín pravdepodobne Francúzom Perfecto de Leonom asi niekedy v roku 1905 a vďaka svojmu atypickému vzhľadu sa stal veľmi populárny v bojovom umení. Po skončení 2. svetovej vojny ho priviezli vojaci do USA kde tento nôž získal veľkú popularitu a tak sa dostával do povedomia celého sveta. Ide o zatvárací nôž, ktorý má rukoväť rozdelenú na dve časti a tie sú zase spojené buď čapmi alebo nitmi. Spravidla zakryje každá časť rukoväte len jednu polovicu čepele. Na zaistenie noža v zatvorenej alebo otvorenej polohe je na konci rukoväte umiestnená poistka. Existuje aj šport, ktorý spočíva v predvádzaní rôznych originálnych trikov s týmto nožom, ktorým sa hovorí flipovanie a pravidelne sa aj v tom uskutočňujú súťaže. Jeho alternatívnym názov je balisong.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.